Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular
info@ulvmakina.com
+90 532 559 23 89
Garantsi var mı?

Evet. Ürünlerimiz 2 yıl garantili olup, motor 550 saat çalışma ile ile sınırlandırılmıştır.

Teknik yardım nasıl alabilirim ?

Teknik yardım iletim sayfasında gösterilen telefonlarla veya iletişim formu düzenleyerek geri dönüşümü sağlatmakla her zaman alabilirsiniz. ASH her zaman yanınızdadır.

Satınalma ile ilgili problemlerde kimi aramalıyım ?

Satınalma ile ilgili karşılaşılan tüm problemlerde info@ulvmakina.com yada sales@ulvmakina.com adresine mail atarak ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili probleminiz en kısa sürede çözülecektir.

Dezenfekte İlaçları için Kullanılır mı

Ürünlerimizin her biri tüm dezenfektan ilaçlama gibi işlemler için uygundur uzun menzili ile daha aktif kullanabileceğiniz ürün olacaktır.

Avantajları Nelerdir ?

Almış Olduğunuz ULV Makinelerinin Sizlere Nasıl Avantajlar Sağlar
ULV Nedir?

ULV Nedir?

U.L.V. ( Ultra Low Volume ) son derece ince püskürtme tekniği ile oluşturulan aerosol sisidir. Haşereleri yok etmede en az etken madde ile en üstün, kalıcı, etkili, gerçekçi ve en ekonomik mücadeleyi sağlar. U.LV tekniği ile oluşan zerrecikler 09-49 mikron büyüklüğündedir. Uçan ve yürüyen haşereleri anında etkiler,hızla yok eder ve çok uzun süre etki gücünü sürdürür.

U.LV. ( soğuk sisteme ) ile amaç, ilaçlı suyu ( solüsyon) havada uzun süre ( 8-10 saat) kalacak şekilde partiküllere bölerek hava ile temas süresini uzatıp ilaçlamada kesin sonuca gitmektir. İlaç damlacıkları havada rüzgarın tesiri ile yayıldığından, rüzgar faktörü önem kazanmaktadır. Rüzgarın durgun olduğu sabah ve akşam gün batımı yapılan ilaçlama özellikle uçan insektisitlerin havada yoğun olduğu saatlere rastlar. Saatte 10-15 km. hızla yapılan ilaçlama idealdir. U.LV sistemi bu değişik özelliklerinden dolayı haşere ile mücadeleni yanında, antiseptik ve deodorantların da atılmasına müsaade eder.